EN

HAKKIMIZDA

ŞİRKET POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

Endüstriyel Mutfak sektöründe Mutfak İmalatı ile 1986 dan beri başlayan Türkiyenin ve Avrupanın önde gelen firmalarında edindiğimiz 28 Yıllık deneyim ve tecrübelerimizi 2008 yılında Cromer Endüstriyel Mutfak Proje-Taahhüt Firmamızı  kurarak sektöre hizmet ve faaliyet alanında farkli bir bakis açisi getirmis,kisa zamanda Swiss Bosphorus , Ceylan Intercontinental , Hilton Double Tree Moda gibi referanslari listemize ekleyerek, Avrupanın ve Asyanın nerede ise tüm ülkelerinde Faaliyet göstererek, güçlü ve deneyimli kardorumuzla yolumuza devam etmekteyiz.

 

Saygılarımızla

 

Çetin TOKDEMİR

Sencer ZOHRAP

Cromer, kaliteli ürün üretmeyi kendisi için prensip edinmiş müşteri memnuniyetini vazgeçilmez olarak kabul etmiştir. Yıllardır edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi ürettiğimiz ürünlere aktarıyoruz.

 

Bizim için kalite vazgeçilmezdir. Ar-ge ekibimizle sürekli üretimin her safhasında ‘‘ilk defasında ve her defasında’’ doğru yapmak prensibiyle çalışıyoruz.

 

Oluşabilecek ve üretimden kaynaklanacak hataları en aza indirmek için baskı aşamasından teslimat aşamasına kadar bütün işlemleri kendimiz yapmaktayız. Yetişmiş kalite kontrol elemanlarımızla her aşamada ürün kontrolü yapılmakta her ürün kontrol edildikten sonra teslim edilmektedir.

 

Kalite anlayışımızla sektörde öncü firma olmak

 

- Müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst seviyede sağlamak

 

- Tedarikçilerimizin bizimle birlikte gelişmesini sağlamak

 

- Gelişen teknolojik yeniliklere ayak uydurmak

 

- Kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanarak verimliliği sağlamak

 

- Personelimizin eğitimlerine önem vererek gerekli her türlü eğitimi edinmelerini sağlamak

 

- Personelin ve gerekli tüm proseslerin sürekli iyileştirilmesini sağlamak

 

- Önce kalite anlayışını tüm çalışanlarımıza benimsetmek

 

- Türkiye ve Avrupa ülkeleri yanı sıra, diğer bölgelerde ihracat ağını genişletmek